Firma

WEB-COM Group Sp. z o.o. to ponad 18 lat doświadczenia w branży komputerowej oraz IT. Firma powstała w 2003 r jako F.H.U. WEB-COM, dzisiaj - dla Państwa wygody i dalszego rozwoju wykorzystuje zdobytą przez te wszystkie lata wiedzę - znajomość kilkudziesięciu innych systemów B2B, a także lata doświadczeń przy bezpośrednim korzystaniu z tych systemów na kilku sektorach.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma rozwija się dynamicznie równolegle na kilku rynkach, co pozwala nam na świadczenie usług opartych na długoletnich doświadczeniach oraz mocno dopasowanych do obecnych wymogów rynku. Dodatkowo oprócz zaopatrywania naszych klientów w nowoczesne oprogramowanie dajemy im także możliwość korzystania z naszej wiedzy i doświadczenia. W chwili obecnej firma działa na kilku rynkach, co dodatkowo pokazuje nasze możliwości oraz szeroki wachlarz usług, jakie możemy zaproponować.

Doświadczenie WEB-COM Group:

  • Firma informatyczna - pełne usługi doradcze z zakresu Ecommerce, tworzymy oprogramowanie z zakresu B2B, B2C oraz ERP, CRM, specjalizujemy się w oprogramowaniu dedykowanym tworzonym na zamówienie klienta dopasowanym w 100% do jego potrzeb),
  • ErpBox  - nowoczesna platforma do obsługi sprzedaży internetowej (Allegro, eBay, Amazon, sklepy online, b2b)
  • Kilkadziesiąt portali tematycznych wspomagających sprzedaż, a także biorące udział w tworzeniu wizerunku produktów i marki.
 
NOWOCZESNOŚĆ

wykorzystanie potencjału technologii

KREATYWNOŚĆ

niezszablonowe myślenie specjalistów

PRESTIŻ

uznanie w branży, liczne nagrody

Dane Firmy:

WEB-COM Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres: 43-340 Kozy ul. Tęczowa 2b
NIP: 937-271-51-54
KRS: 0000741999

REGON: 380848632