Firma

Klienci o nas:

Jako doświadczona firma szukaliśmy równie profesjonalnego wsparcia technicznego – nie rozczarowaliśmy się stawiając na Enova b2b. Polecamy oprogramowanie za szybkość i niezawodność działania, łatwość obsługi i wsparcie w kontaktach z klientami. Przejrzysty podgląd dokumentów i rozliczeń to nieoceniona pomoc w prowadzeniu biznesu, a moduły aktualności i promocje są świetną formą dodatkowej reklamy

Polecamy oprogramowanie WebB2B, gdyż spełnia wszystkie nasze oczekiwania  i pozwala na zwiększenie dostępności oferty dla obecnych i nowych klientów. Po wdrożeniu platformy sprzedaż się poprawiła oraz umocniły się relacje firmy z klientami.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić oprogramowanie wszystkim właścicielom firm, którzy, stawiają na innowacje, nowoczesność i profesjonalizm w obsłudze swoich klientów. Polecam zwrócić szczególną uwagę na wariant MAX - to naprawdę kompleksowe rozwiązanie, które usprawnia pracę całej firmy.

Web B2B to niezastąpione narzędzie pozwalające na rozszerzenie sprzedaży o zamówienia internetowe w sposób nieskomplikowany i skuteczny. Modułowa budowa programu pozwoliła na jego pełne dopasowanie do naszych potrzeb, a dostępne w nim narzędzia marketingowe pozwoliły nam zwiększyć świadomość marki oraz naszych produktów na rynku B2B. System pomógł nam również dokonać analizy zachowań klientów, co aktualnie wykorzystujemy do planowanych działań sprzedażowych.&l

Web B2B to absolutny 'musthave' dla wszystkich firm, które prowadony biznes opierają na oprogramowaniu Enova. Choć korzystamy z tego rozwiązania już od dawna, to cały czas odkrywamy kolejne korzyści, jakie niesie - skutecznie wyprzedzając konkurencję. Chwalą sobie go przede wszystkim przedstawiciele handlowi, jako profesjonalne narzędzie usprawniające sprzedaż.