Usługi

WEB-COM Group Sp. z o.o może zapewnić indywidualne rozwiązania na potrzeby danego przedsiębiorstwa i firmy. Jeżeli nasze oprogramowanie nie do końca spełnia Państwa oczekiwania po przeprowadzeniu dokładnej analizy potrzeb i wymagań nasz dział IT może przygotować każde indywidualne usprawnienie, modyfikację lub całkowicie osobne oprogramowanie wpomagające pracę firmy.

Co możemy zaoferować?

WEB-COM Group Sp. z o.o to ponad 16 lat doświadczenia w branży. Pozwala nam na precyzyjne doradztwo i realizację wyznaczonych celów na najwyższym poziomie. Oferujemy Państwu stworzenie dodatkowych modułów dopasowujących nasze oprogramowanie WebB2B do dodatkowych wymagań i potrzeb firmy, przedsiębiorstwa.

Dopasowanie do indywidualnych potrzeb przejawia się między innymi w następujących możliwościach:

  • niemalże dowolna konfiguracja filtrów - dzięki wykorzystaniu cech i parametrów.

  • graficzne dopasowanie platformy do klienta

  • pełna dostępność mobilna dzięki technologi RWD

  • pełna wielojęzyczność

  • działania marketingowe (obsługa bannerów i wiadomości z promocjami, nowościami)

Szybkość działania oraz bezpieczeństwo

Enova wymaga bardzo mocnego serwera, aby móc obsługiwać wielu klientów na raz i w sprawny sposób dokonywać obliczeń – co nieuchronnie spowalnia działanie oprogramowania tradycyjnie używanego w firmie. Innym rozwiązaniem jest postawienie systemu na osobnym serwerze – to jednak jest bardzo kosztowne oraz wiąże się z utrzymaniem i dozorem 24h /7dni w tygodniu.

Najlepszym wyjściem jest więc platforma WebB2B instalowana na naszych bardzo szybkich serwerach i utrzymywana w jednej z największych serwerowni w Polsce.

Wybierając nasze rozwiązanie ma się gwarancję ciągłej pracy bez przerw związanych z nieprzewidzianymi awariami.

Zapewniamy jednak nie tylko szybkie działanie, ale i pełne bezpieczeństwo. Warto pamiętać, że decydując się na nasze oprogramowanie omijają Państwo konieczność podłączenia wszystkich klientów do własnego serwera i głównej bazy. Tym samym, klienci nie będą mieć też bezpośredniego dostępu do Państwa IP – to wyklucza sytuacje, w których mogliby choćby nieświadomie unieruchomić pracę głównego serwera czy go zainfekować.

Ponadto, platforma WebB2B:

  • obsługuje SSL,

  • tworzy automatyczne kopie bezpieczeństwa,

  • zapewnia zgodność z wymaganiami RODO.