Moduły
Moduł integracja ze sklepem internetowym

Nasze rozwiazania dla Enova wciąż poszerzane jest o nowe możliwości - jedną z nich jest integracja oprogramowania ze sklepem internetowym możliwa za pomocą systemu ErpBox.

ErpBox to nowoczesna platforma do zarządzania e-sprzedażą wielokanałową, a zautomatyzowana obsługa sklepów internetowych to jedna z jej flagowych możliwości. Dodanie tego systemu jako jednego z modułów platformy pozwala na obniżenie kosztów obsługi zamówień, przy równoczesnym zwiększeniu sprzedaży i strategii rozwoju. Jedną z głównych funkcji oferowanych przez ErpBox jest integracja ze sklepami internetowymi, która pozwala zarządzać realizacją zamówień na wielu kanałach z uwzględnieniem posiadanego e-sklepu.

Dostępne integracje:

  • Shoper (3 modele współpracy z API)
  • PrestaShop
  • Magento
  • WooCommerce
  • RedCart

Z ogromnego spektrum funkcji, jakie oferuje ErpBox w ramach integracji mogą skorzystać firmy juz posiadające sklep i chcące go zintegrować z innymi kanałami sprzedaży, jak również te, które dopierą rozglądają się za wyborem odpowiedniej platformy do sprzedaży, która poszerzy aktualną ofertę B2B o kolejną grupę odbiorców.

Zintegrowanie wybranego sklepu z systemem ErpBox pozwoli na to, by proces obsługi zamówień był w dużym stopniu zautomatyzowany, a przez to, jak potwierdzają rozliczne przychylne opinie ErpBox - szybki i bezbłędny. Taka innowacyjność w krótkim czasie przekłada się na lepsze wyniki sprzedaży, jak również uwalnia sporo czasu, który można przeznaczyć na rozwój firmy.

ErpBox + sklep internetowy/marketplace  = automatyzacja sprzedaży, zmniejszenie kosztów, rozwój firmy.

System cały czas się rozwija, dlatego poza wyżej wymienionymi oprogramowaniami dla sklepów internetowych - jest przygotowany na kolejne integracje. Jeśli potrzebna jest integracja ze sklepem, którego nie ma na ww liście - prosimy o kontakt i informację, o jaki sklep chodzi. Możliwość wdrożenia zostanie w krótkim czasie przeanalizowana, jak również sposób na jak najszybszą realizację potrzebnej integracji na możliwie jak najkorzystniejszych dla Klienta warunkach. Integracja Enova sklep internetowy z ErpBox jest rozwiązaniem niosącym rozliczne korzyści, stąd warto rozważyć dodanie jej do spektrum możliwości sprzedażowych prowadzonego biznesu.

Integracja ErpBox ze sklepem internetowym - możliwości

Zintegrowanie sklepu internetowego z ErpBox - platformą do sprzedaży internetowej jest właściwym krokiem do rozwoju firmy w każdym przypadku. Gdyż zgodnie z niżej zaprezentowanym schematem ErpBox dzięki automatyzacji jest w stanie zająć się wszystkim - od zamówienia po wysyłkę.

Wybrane możliwości integracji ErpBox z sklepem internetowym:

  • automatyczne pobieranie danych do wysyłki,
  • automatyczne pobieranie informacji o płatnościach,
  • połączenie przez API lub import /export (csv, xml),
  • dwukierunkowa integracja zamówień (Shoper).

Poza integracją z wybranym sklepem internetowym - warto zapoznać się również z możliwościami systemu ErpBox jako niezawodnego narzędzia do obsługi sprzedaży internetowej multichannel Allegro, Amazon, eBay i innych kanałach.